کاربرد سقف کشسان یا باریسول

با پیشرفت های گوناگونی که در زمینه دکوراسیون داخلی و طراحی اتفاق افتاده است، روش های جدیدی رواج پیدا کرده که طرفداران زیادی را به سوی خود جذب نموده است. یکی از متدهای جدید در طراحی دکوراسیون داخلی سقف کشسان است که فضایی متفاوتی را در سقف بوجود می آورد.افراد همیشه تلاش می کنند محیط زندگی خود را زیبا جلوه دهند. در این میان پوشش کف و دیوارها همواره مورد توجه آنها بوده.
در زیر نمونه هایی ازکاربرد سقف های کشسان در فضای مختلف را معرفی می کنیم.

باریسول برای بیمارستانها
سقف کشسان با توجه به خصوصیات خاص خود که در زیر به آن اشاره می کنیم، بسیار مناسب برای استفاده در بیمارستانها می باشد.
خصوصیات متفاوت سقف کشسان از جمله خاصیت ضد باکتری و نانو بودن، خاصیت پاک شدن آسان و قابل شستشو بودن ان با مواد شوینده و استریل بهترین گزینه برای بیمارستان باشد.
خصوصیت دیگر که تنوع رنگ و استفاده از طرح های پرینتی بر روی باریسول می باشد، میتواند برای بالا بردن سطح روحیه بیماران کمک بزرگی به شمار بیاید . تصاویر پرینت شده سقف کشسان در اتاقهای بیماران در ایجاد شادابی و آرامش بسیار کار امد می باشد و تاثیر به سزایی در شاد کردن محیط خسته کننده بیمارستان و جلوگیری از افسردگی بیماران و همرا هان آنها خواهد داشت. تصاویر شاد و وشحصیتهای کارتونی معروف می تواند فضای بیمارستان را برای کودکان بیمار تبدیل به محیطی فانتزی دوست داشتنی و قابل تحملی بکند.
با استفاده از این خصوصیات این امکان برای شما خواهد بودکه در عین داشتن سقفی بسیار زیبا با طرح های متنوع و با استفاده از دیگر مزایای سقف کششی در محیط های خاصی نظیر بیمارستان بهترین گزینه را دارا باشید.
باریسول

باریسول برای رستوران و کافه شاپ
با استفاده از سقفهای کشسان طراحان دکوراسیون ابزاری در دست خواهند داشت تا فضای مناسبی برای رستوران و یا کافه شاپ ها بوجود بیاورند.
استفاده صحیح از رنگ و ایجاد هارمونی میان متریالهای بکار رفته داخل فضای کافه و رستوران میتواند محیطی امن و آرام را برای مشتریان فراهم کند تا فرصتی که مشغول صرف غذا و یا نوشیدن هستند لذت برده و احساس خوشایندی نسبت به محیط بدست آورند.
تصور کنید در کافه یا رستورانی هستید که در آن تصاویر فوق العاده جذاب به صورت پوستر دیواری و یا سقف کشسان و یا حتی تصاویری بر روی پردها و کوسن ها به صورت چاپ شده و هماهنگ با محیط طراحی شده است، قطعا این فضای دلنشین شما را ترغیب خواهد که این محیط لاکچری و جذاب را برای دفعات بعدی نیز انتخاب کنید.
باریسول
باریسول برای استخرها
استفاده از سقف کشسان به دلایل زیر برای محیط استخرها پیشنهاد می شود:
- سقف های کشسان یا باریسول ضدآب و بخار آب هستند وتحت تاثیر رطوبت، کلر ،گوگرد و کربن قرار نمیگیرند، در نتیجه مانع نفوظ بخار به قسمتهای بالایی سقف استخر خواهند شد.
- استفاده از سقف کشسان در اتاق های سونا، به دلیل تحت تاثیر قرار نگرفتن بخار مناسب
می باشد.
-استفاده از سقف کشسان مزیت قابل توجهی برای خنثی کردن صدا های محیط استخر می باشد. با توجه به اینکه در اکثر استخر ها به علت سرو صدای افراد داخل استخر و انعکاس صدا آلودگی صوتی زیادی ایجاد میشود، نصب سقف کشسان برای برطرف کردن آن بسیار کار آمد خواهد بود.
-سقف کشسان دارای طیف وسیعی از طرحهای خلاقانه و نوآورانه هستند که به زیبایی و لاکچری بودن محیط استخر شما بسیار کمک خواهد کرد.
سقف کشسان برای سینما ها و محیط هایی با سقف کوتاه و یا بلند :
با توجه به مزیت های باریسول، استفاده از سقف های کشسان در سینماها میتواند به بهترین نحو در زیبایی، نورپردازی خاص وپردازش رنگ و صدای اینگونه محیط ها کمک کند.
نکته: اگر نگران سقف کوتاه یا بلند مکان و یا منزل خود هستید این نگرانی با تنوع محصولات سقف های کشسان به راحتی بر طرف خواهد شد.
با استفاده از انواع سقف های کشسان شما این امکان را خواهید داشت که چنانچه فضای سقف شما کوتاه است با استفاده از سقف های کششی براق در تنوع رنگ بالا، به حالت آینه ای، سقف را به صورت مجازی بالاتر و بزرگتر نمایش دهید.
سقف های کششی براق با بازتاب 79 درصد تصاویر به شما این امکان را میدهد محیط خود را پرنور تر و بزرگتر و بالاتر جلوه دهید.
همچنین در مکانهایی که سقف شما بزرگتر و بالاتر است و سقف پایین تر مورد نیاز باشد، فضای سقف دلخواه را می توان بااستفاده از سقف های کششی مات و بدون رفلکس به منظور کوتاه تر شدن سقف ایجاد نمود.

باریسول